icon-phone Dział handlowy
62 591 91 19

Artykuły

Nowa wersja DGCS System - 21.00 r200925

Udostępniona została nowa wersja programu DGCS System - 21.00 r200925. Zmiany dotyczą między innymi nowego pliku JPK VAT, a także wprowadzenia Pracowniczych Planów Kapitałowych (PPK) w module Kadry i Płace DGCS System. Aktualizacja ta jest bezpłatna dla posiadaczy aktywnego abonamentu. Dla pozostałych użytkowników wersja jest płatna zgodnie z cennikiem.

Aktualizacja programu Kadry, Płace i ZUS PRO v. 9.8.1.2

Zawiera nowe funkcjonalności m.in. możliwość wprowadzania obecności w zakresie godzin rozpoczęcia i zakończenia pracy w dniu, tworzenie miesięcznych harmonogramów czasu pracy, uwzględnianie zmian w wysokości wymiaru etatu na urlopy itp. Ponadto znajduje się wiele innych nowych funkcji ułatwiających codzienną pracę z programem.

e-Sprawozdania Finansowe - film instruktażowy

Film instruktażowy obejmuje omówienie nowych wymagań Ministerstwa Finansów w obszarze przesyłania rocznych sprawozdań finansowych oraz przedstawienie obsługi e-Sprawozdań Finansowych w Księdze Handlowej przy użyciu programu DGCS System (etap tworzenia wraz z wysyłką). Dzięki filmowi pewnie, bezpiecznie i zgodnie z wymogami przejdziesz przez wygenerowanie e-Sprawozdań Finansowych. Zdobytą wiedzę z obsługi oprogramowania DGCS System na pewno wykorzystasz do codziennej pracy.

Kadry, Płace i ZUS PRO 9.7.0.0 - gotowe do pracy w 2020 roku

Udostępniliśmy nową aktualizację programu Kadry, Płace i ZUS PRO w wersji 9.7.0.0, gotową do pracy w 2020 roku. Zawiera niezbędne zmienne finansowe, które umożliwią obliczenie płac za grudzień wypłacanych w styczniu 2020 r., nowe wzory deklaracji PIT, a ponadto przygotowany jest do rozliczania PPK dla kolejnej grupy firm zatrudniających powyżej 50 pracowników.

Programy dla firm i biur rachunkowych tańsze o 25%

Informujemy, że przygotowaliśmy dla Państwa promocję na zakup programów do obsługi firm oraz biur rachunkowych. W dniach: 20.11 - 30.11.2019r. ceny wszystkich pełnych wersji programów z serii Biznesmen PRO i dGCS SYSTEM oraz Multi Firma DOS obniżone są o 25%.

Ważne zmiany w przepisach dla przedsiębiorców w 2019/2020 r.

W związku z wprowadzeniem przez Ministerstwo Finansów w II półroczu licznych zmian w prawie podatkowym, przytaczamy te najistotniejsze z punktu widzenia przedsiębiorców, którzy korzystają z oprogramowania DGCS Biznesmen, wg dat ich obowiązywania.

DGCS System - nowa generacja 20.00

Informujemy, że wprowadzamy do sprzedaży nową 20-generację programu DGCS System, która będzie dystrybuowana w modelu abonamentowym, gwarantującym dostęp do wszelkich aktualizacji programu przez 12 miesięcy, w ramach jednej rocznej opłacie.

XI Mistrzostwa Polski Przedsiębiorców w Szachach ​DGCS Open 2019

Szanowni Państwo! Mamy zaszczyt zaprosić na XI Mistrzostwa Polski Przedsiębiorców w Szachach DGCS Open 2019 oraz na konferencję DGCS Biznes Forum, które odbędą się w dniu 04.10.2019 r., w Hotelu - Restauracja - "Borowianka".

Aktualizacja programu Kadry, Płace i ZUS PRO v. 9.6.0.1

Zawiera zmiany związane z wejściem w życie od 1 sierpnia 2019 r. nowych przepisów dot. nie pobierania zaliczki na podatek pracownikom, którzy nie ukończyli 26 lat. Ponadto spełnia wymogi ustawy o Pracowniczych Planach Kapitałowych oraz wiele nowych funkcji ułatwiających codzienną pracę z programem. Więcej

Szkolenie on-line z obsługi "e-Sprawozdań Finansowych"

Klienci, którzy w terminie od 25.02 do 14.03.2019 r. kupią pełną wersję lub aktualizację DGCS System Księga Handlowa lub pakiet dla firm czy biur rachunkowych, który zawiera moduł DGCS System Księga Handlowa otrzymają możliwość bezpłatnego udziału w szkoleniu on-line z obsługi "e-Sprawozdań Finansowych".